2420/195
Kinesisk censer af bronze. Xuande mærket. 19. årh. Vægt 1048 g. Diam. 16 cm. D4
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Vurdering
Hammerslag
Ikke solgt
Ikke solgt