2420/​195

Kinesisk censer af bronze. Xuande mærket. 19. årh. Vægt 1048 g. Diam. 16 cm. D4

Fremstår med alders- og brugsslitage.

Vur­dering

6.000 DKK

Hammerslag

Ikke solgt