2422/​210

Jan Rawicz (, 20. årh.)

Udsigt til en sneklædt plads med kaner. Sign. Jan Rawicz. Olie på lærred. 35×50.

Dette emne er belagt med kunstnerafgift.

Intet at bemærke.

Bemærkninger

Vur­dering

3.000–4.000 DKK

Hammerslag

3.200 DKK

10 bud

Tidspunkt Byder Bud
1124112 3.200 DKK
923423 (Autobud) 3.000 DKK
1124112 3.000 DKK
923423 (Autobud) 2.300 DKK
1124112 2.200 DKK
923423 (Autobud) 2.100 DKK
1153032 2.000 DKK
923423 (Autobud) 1.850 DKK
1057845 1.800 DKK
923423 1.500 DKK