2419/760
Dansk design
Bordlampe af messing og sortlakeret metal med kegleformet stamme. 1960'erne. H. 47.
Brugsslitage. Ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Vurdering
Hammerslag
Ikke solgt